Autor:

Administrator

Utworzono:

12.05.2018

Z powodu napiętego grafiku i braku wolnego czasu, dziś relacja w reporterskim skrócie. W ramach przełożonego meczu z 25 kolejki, na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Raby Książnice. Było to spotkanie lidera i vicelidera.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Błąd przy wyprowadzeniu piłki przez naszych zawodników, prostopadłe dogranie i napastnik Raby znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, którą pewnie wykorzystał. Wyrównać udało się nam dopiero w 64 minucie po świetnie rozegranym rzucie rożnym Rafała Natanka, do remisu doprowadza Paweł Matusik. Goście kończyli mecz w 10, po czerwonej kartce dla gracza który dopiero co zameldował się na placu gry.  Niestety w doliczonym czasie gry, po dalekim rzucie wolnym gościom udaje się umieścić piłkę w bramce. Końcowy wynik to 2:1 dla gości.