LKS Victoria Słomka vs Ceramika Muchówka

Wczoraj o 16:30, rozegrano mecz 5 kolejki pomiędzy Victorią Słomką a Ceramiką Muchówka. Do meczu Ceramika przystąpiła w mocno osłabionym składzie, bez kilku podstawowych zawodników. Drużyna źle weszła w mecz, tracąc bramkę w pierwszych minutach spotkania. Piłkarze Victorii poszli za ciosem i kilka minut później wywalczyli rzut karny. Na szczęście w pojedynku jeden na jeden lepszy okazał się Oskar Choma, który obronił jedenastkę i uchronił Ceramikę przed stratą kolejnej bramki. Kolejną bramkę Ceramika straciła jeszcze przed przerwą i po 45 minutach gry, przegrywała 0:2. W drugiej połowie to zawodnicy Ceramiki prowadzili grę i już po 10 minutach Marcin Kukla główką, strzelił kontaktowego gola. Kolejne minuty owocowały atakami Ceramiki, a najbliższej strzelenia wyrównującego gola był Jurek Dymura, jednak jego strzał tylko obił słupek bramki Victorii. Ostatecznie Ceramika nie zdołała strzelić bramki na 2:2 i finalnie została pokonana 1:2.

LKS Victoria Słomka : KS Ceramika Muchówka 2:1